Haber Detayı
19 Ağustos 2018 - Pazar 20:38 Bu haber 13672 kez okundu
 
Clubturk TV'nin Baş Yazarlarından Şener Mengene Bayram Mesajı Yayınladı
YAŞAM Haberi
Clubturk TV'nin Baş Yazarlarından Şener Mengene Bayram Mesajı Yayınladı

Strateji Derneği Genel Başkanı Şener Mengene, Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.
 
Mengene mesajında, “Bayramlar sevincin, mutluluğun, yakınlaşma ve dayanışmanın hoşgörü ve kardeşlik bağlarının en üst düzeyde yaşandığı müstesna günlerdir. Huzur içinde idrak edilmesini temenni ettiğimiz, toplumsal hayata mana ve değer katan Kurban Bayramı sevincinin en iyi şekilde yaşanmasını diliyorum.
 
Birlik ve beraberliğin pekiştiği, dargınların barıştığı, dayanışma duygularının yoğunlaştığı, bayramları sadece kendimiz, ailemiz ve yakın çevremizle yaşamamalı, yoksullara, öksüz ve yetimlere, engellilere, şehit ailelerine, hastalara ve özellikle ilgiye muhtaç her vatandaşımıza bayramı bayram gibi yaşatmak zorundayız. Bayramları, üzüntülerin yerini sevincin alması, kardeşlik ve dostluk bağlarının canlanması, birliğimizin daha da güçlenmesi için fırsat olarak değerlendirmeliyiz.
 
Kurban Bayramı’nın ülkemizin birlik, beraberlik ve istikrarına katkı sağlamasını yüce Allah’tan temenni ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle, tüm halkımızın bayram sevincini ve coşkusunu yürekten paylaşıyor ve Kurban Bayramlarını kutluyorum. Bayramın tüm insanlığa, İslam Alemine, ülkemize sağlık, huzur ve barış getirmesini diliyorum” ifadelerine yer verdi.
Kaynak: Editör:
Etiketler: Clubturk, TV'nin, Baş, Yazarlarından, Şener, Mengene, Bayram, Mesajı, Yayınladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı