Fatih Tezer
Fatih Tezer'den 14 şubat sürprizi
Genç manken aracında vurularak öldürüldü
Genç manken aracında vurularak öldürüldü
Buse Narcı oyunculuktan şarkıcılığa geçti!
Buse Narcı oyunculuktan şarkıcılığa geçti!
Serdar Ortaçʹın Instagram isyanı! ʹHayatımızı mahvetti!ʹ
Serdar Ortaçʹın Instagram isyanı! ʹHayatımızı mahvetti!ʹ
Çağla İle Ediz Geliyor
Çağla İle Ediz Geliyor
Klip Çekimi

Klip Çekimi sanatçı, şarkıcı veyahut müzik yapımcısının çeşitli istekleri ve klip çekimine ayırmış oldukları bütçeye göre  hazırlanıyor.Klip Çekimi stüdyomuz içerisinde veyahut dışarda seçilmiş olan herhangi bir mekanda yapılabilir. Stüdyo ile mekan ücretleriyse ekstra olarak fiyatlandırılır. Video klip çekimi amacıyla klibi çekilmek istenen şarkı içeriğide  fazlasıyla önemlidir. İlk önce şarkının dinlenmesi gereklidir. Sonrasında ise bir senaryo  veyahut çekim planı belirlenmektedir. Klip çekimi konusunda bütçenize göre uygun bir değerlendirme yapılıp çekim işlemlerine başlanır.

Klip çekimine başlamadan önce beraber toplantı yapılarak klip çekimi konusunda kullanılacak mekan ile birlikte ekip ve ekipmanlar belirlenip bütçenize uygun olarak kaliteden hiç bir şekilde şaşmadan hd bir çözünürlükte klibiniz hazırlanır. Klip çekimiyle ilgili olarak detaylı bilgileri clubturktv@gmail.com e-mail adresimizden alabilirsiniz.. Profesyonel klip çekimi için kesinlikle bizimle iletişime geçmelisiniz.

 

            Klip çekimi esnasında ekstra olarak tarafımızdan                    manken ile birlikte oyuncu ve kuaförde temini de                    yapılabilmektedir. 
     Klip çekimi için en doğru adres kesinlikle Clubturk TV
      Clubturk TV Uygun Klip Çekimi Fiyatları ile birlikte Sanatçı ve Şarkıcı Video Klip alanları içerisinde profesyonel hizmetler                   vermeye devam etmektedir. 

Haber Yazılımı